English     دوشنبه 27 آذر 1396  
  • واحد تولید چسب های پایه آبی و پایه حلالی
    Water Base Solvent Adhesive (Glue)


    واحد تولید چسب های پایه آبی و پایه حلالی شامل دو بخش مجزای تولید می باشند. بخش تولید چسب های پایه حلالی دارای 12 میکسر پیشرفته و4 دستگاه بسته بندی اتوماتیک بوده که توان تولید 10تن چسب های پایه حلالی را در یک شیفت کاری دارا می باشد که یکی از بالاترین ظرفیت های تولید چسب های پایه حلالی در سطح خاور میانه است.تولیدات این بخش شامل چسب های کفاشی ، سراجی ، مصارف عمومی ،PU ، فوری، چسب صنعتی ، PVC ، لیبل (label) ، ماکت، چسب های صنایع خودروسازی و چسب روکش HDF بوده که در بسته بندی های تیوب، قوطی، گالن، حلب و بشکه عرضه می گردد.

    بخش تولید چسب های پایه آبی با داشتن 8 میکسر پیشرفته و دو دستگاه بسته بندی  اتوماتیک توان تولید 15 تن انواع چسب های پایه آبی را در یک شیفت کاری دارد که مانند تولیدات چسب های پایه حلالی یکی از بزرگترین ظرفیت های تولید در سطح خاورمیانه را دارا می باشد.

    در این بخش چسب های پایه آبی از قبیل انواع چسب چوب ، صحافی، پارکت، سلفون، روکش چوب، کاشی، کارتن، کاغذ، لیبل (label) و چسب وکیوم تولید می گردد. در این واحد از سیستم ایمنی و اتفاء حریق جدید و پیشرفته  جهت جلوگیری از هر گونه حادثه احتمالی استفاده شده است و دوره های آموزشی و تمرینات اتفاء حریق برای تمام پرسنل جهت آشنایی وانجام  وظایف هرچه بهتر آنها در برابر حوادث احتمالی گذاشته شده است.