خدمات شرکت تولیدی صنعتی سامد

مجموعه آزمایشگاه‌های شیمی سامد از معتبرترین آزمایشگاه‌های همکار اداره استاندارد می‌باشد که با بهره‌گیری از نیروی انسانی مجرب و آموزش دیده و دارا بودن دقیقترین تجهیزات و ماشین آلات آزمایشگاهی، اهتمام خود را بر جلب و اعتلای هرچه بیشتر رضایت مشتری قرار داده است. خط مشی کیفی این شرکت کسب رضایت مشتری در تمامی وجوه با ارائه بهترین خدمات در کوتاهترین زمان ممکن ، با رعایت اصول رازداری ، قابلیت اطمینان و صحه گذاری می باشد. از جمله افتخارات این آزمایشگاه، سابقه همکاری بیش از دوازده سال با سازمان ملی استاندارد به عنوان آزمایشگاه همکار، مشارکت در تدوین بیش از سی و دو عنوان استاندارد ملی ، تلاش در همکاری هر چه بیشتر با شرکت ها ، سازمانهای صنعتی و دانشگاه ها می باشد. استقرار الزامات نظام اکریدیته بین المللی ISO/IEC 17025 ، عضویت در انجمن آزمایشگاههای همکار آزمون و کالیبراسیون سازمان ملی استاندارد، مشارکت فعال در کمیته های تدوین استانداردهای ملی و بین المللی و برگزاری دوره های آموزشی مؤید توانایی این مجموعه در برآورده سازی خواسته ها و نیازهای مشتری می باشد.
بهره‌گیری از توان مهندسی متخصصین کارآزموده و مجرب  همراه وجود زیرساخت‌های نرم افزاری مدیریت دانش و نیز تجهیزات آزمایشگاهی دقیق و منطبق بر الزامات استانداردهای بین‌المللی، همگی در یاری‌رسانی و ارایه خدمات هرچه بهتر به مشتریان تمرکز یافته‌اند.

تولید انواع فرمالین و UFC

شرکت تولیدی صنعتی سامد در زمینه تولید انواع فرمالین و UFC فعالیت می کند

صادرات دریایی

شرکت تولیدی صنعتی سامد مشهد می تواند در زمینه صادرات دریایی فعالیتش را در گستره خاور میانه و آسیا انجام می دهد.

صادرات به آسیا

شرکت تولیدی صنعتی سامد مشهد در زمینه صادرات محصولات خود به شرکت های آسیایی از طریق حمل و نقل زمینی نیز فعالیت می کند.

خدمات ما

شرکت تولیدی صنعتی سامد مشهد در رابطه با خدمات ارائه شده توسط خود حساسیت زیادی داشته و وظیفه خود می داند که خدمات خود را به بهترین شکل ممکن ارائه دهد. این شرکت خط مشی مشخصی دارد و خدمات خود را در این زمینه ها ارائه می دهد و اطمینان دارد که مشتریان از ما راضی هستند.