جستجو

واحد تولید چسب های پایه آبی و پایه حلالی

واحد تولید چسب های پایه آبی و پایه حلالی

واحد تولید چسب های پایه حلالی

واحد تولید چسب های پایه حلالی مشتمل بر دو قسمت تولید چسب و تخلیه و بسته بندی چسب می باشد.
چسب های پایه حلالی متشکل از انواع حلال های آروماتیک و آلیفاتیک مجاز از نظر استاندارد بهداشت کار و زیست محیطی، مواد اصلی برپایه ی پلی کلروپرن و پلی اورتان، پودرهای معدنی و افزودنی های دیگر می باشد.
انواع چسب های مورد استفاده در صنایع مبلمان، کیف و کفش، چرم و پارچه، پانل های سقف پوش و دیوارپوش، عایق های الاستومری و … از محصولات این واحد تولیدی می باشد

انواع ظروف فلزی چسب های حلالی شامل قوطی 750گرمی، گالن 3کیلویی، حلب 13کیلویی و بشکه 200کیلویی می باشد که بسته به سفارش مشتری تخلیه و بسته بندی می شود. و بعد از اتمام بسته بندی محصول با برگه های انبارش مشخص تحویل انبار محصول می شود.

واحد تولید چسب های پایه آبی

واحد تولید چسب های پایه آبی مشتمل بر دو قسمت تولید چسب و تخلیه و بسته بندی چسب می باشد. چسب های پایه آبی متشکل از آب و افزودنی های مجاز از نظر استاندارد بهداشت کار و زیست محیطی، مواد اصلی بر پایه ی رزین های پلی وینیل استات و اکریلیک می باشد. انواع چسب های مورد استفاده در صنایع چوب، نئوپان، ام دی اف، مبلمان، پارچه، پارکت، صحافی، کارتن، روکش زنی چوب و نئوپان و … از محصولات این واحد تولیدی می باشد. این واحد مجهز به تهویه های قوی جهت تهویه ی هوای سالن می باشد. بعد از تولید چسب پایه آبی نمونه ای از چسب داخل میکسر مشخص گرفته شده و همراه با فرم مربوطه توسط آزمایشگاه واحد تولید بررسی کیفی اولیه می شود و درصورت تایید اولیه نمونه ی چسب جهت بررسی و تایید نهایی به واحد کنترل کیفیت ارائه می شود تا پس از آزمون های نهایی اجازه جهت تخلیه ی چسب مورد نظر صادر شود. با تایید نهایی در فرم تولید، چسب برای تخلیه آماده می شود و پرسنل مربوطه بسته به نوع ظرف جهت بسته بندی چسب را به مخازن ذخیره در خط بسته بندی مربوطه انتقال می دهند تا برای بسته بندی نهایی آماده گردد.

 انواع ظروف پلاستیکی چسب های پایه آبی شامل قوطی 850گرمی، دبه 4کیلویی، دبه 7کیلویی و دبه 22کیلویی می باشد که بسته به سفارش مشتری تخلیه و بسته بندی می شود. و بعد از اتمام بسته بندی محصول با برگه های انبارش مشخص تحویل انبار محصول می شود.